Company Logo

Останні коментарі

 • А мені, як пішоходу, набридли ваші маневри посеред вокзалу, а щоб не чекати триклятий переїзд, пропоную ...

  Детальніше...

   
 • А де ж конкретні Факти???За Вами теж є "сліди"!

  Детальніше...

   
 • Поясню, чому не можна зловживати відносними величинами. Наприклад, у селі проживало 2000 осіб, і ...

  Детальніше...

   
 • Внесено всі запити.Так що не хвилюйтесь. В Укрзалізниці не хвилюються.Їм начхати на проблеми народу.

  Детальніше...

   
 • Таких марусь треба виставляти на показ з фотографією 18*24,щоб люди знали своїх "героїв".Про які ...

  Детальніше...


Зустріч - до розлуки?

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 27 січня Бахмацький район (Митченки, Голінку і м. Бахмач) відвідав народний депутат БЮТівець Олег Ляшко. Представляти Олега Валерійовича бахмачанам не треба – бачили і чули в передвиборчу кампанію, приїздить і після. Це дійсно той політик, який, за відомим класичним висловом, "йде в народ".  І цього разу народу у залі засідань районної ради було чимало, виступів – теж. Щоправда, з числа наших місцевих обранців представників інших політичних сил чути не було, не було і представників районної влади. Чому?


А питань до влади у бахмачан, як напевне і в усіх українців, було багато.

 
 Почав народний депутат із звіту – що зроблено в районі. Найбільшим досягненням вважає ремонти доріг: так, у 2007 році на це було виділено 394 тисячі гривень, а у 2008-му, "завдяки моїй активній позиції, завдяки рішенням Уряду, що були прийняті за моїми зверненнями", 163 мільйони, з них 13 млн. – нашому району. Це практично відремонтованих 20 км доріг: Гайворон –Голінка – 8 км, по Курені – 4 км, до Рубанки – 4,5 км і до Григорівки – 3,5км. Тут треба одразу сказати, що саме з дорогами виникла й досі не зовсім зрозуміла ситуація, яку висвітлювала обласна преса (зокрема, "Сіверщина"), про яку йшла мова й на одній із сесій райради: дорога Смолове-Терешиха була включена в державний перелік тих, що підлягають ремонту в 2008 році, її висипали піском, знявши старе покриття і ... залишили, державні кошти начебто перекинули на інший об'єкт за ініціативи саме О.Ляшка. Олег Валерійович "відбиває" цей удар у ворота Президента: "19 мільйонів зі Смолового й Осічі перекинуті на вулицю Д.Многогрішного у Батурин". Хто при цьому "много" грішить проти істини, нам, пересічним слухачам двох правд, визначити важко. Та чи й взагалі можливо?

А по дорогах ще пролунало таке запитання жителя з Курені (де відремонтовано 4 км): зробить зробили, а невеличкий шматочок на Кунделях такий залишився, що ані людині не пройти, ані "Швидкій" не проїхати, сусідка його додає: "На кладовище померлих носимо через городи".  Звісно, ще багато таких доріг, адже за "17 років практично стільки не робилося, як за один минулий", – говорить О.Ляшко. Між тим, у поточному році, за словами депутата, на наші дороги планують спрямувати не менше 17 мільйонів гривень.

Щодо газифікації. "Чернігівська область єдина отримала 10 млн. грн., з яких у Бахмацькому районі: 200 тисяч – на с.Веселе, 3млн. – на с.Митченки". У тому, що газу в Митченках ще немає, депутат вбачає провину голови обласної адміністрації В.Хоменка і районної – М.Булаха, при цьому конкретно сказано: "Я звернувся до обласного КРУ з проханням перевірки використання бюджетних коштів, результати якої засвідчили, що приписок, як мінімум, на 180 тисяч гривень. Тобто гроші отримані, а роботи зроблені лише на папері. 3 млн.330тис. гривень фірма, яку вони визначили для робіт (хоча він, Олег Ляшко, пропонував іншу, що було б значно дешевше), отримала в кінці року, газу все ще немає".

У місті за сприяння депутата з державного бюджету встановлено дві автономні газові котельні, допомагав Олег Валерійович і з отриманням лімітів на газ, за що на зустрічі подякував йому міський голова О.Поліщук.

А от щодо автономного опалення, тарифів, будівництва і дещо інше – у наступному номері. Коротко не скажеш.

Бюджетників цікавило, чи по всій Україні, а не лише у них заробітна плата затримується – питання від медика Н.Ю.Жеревчук і методиста відділу освіти Л.М.Рамот. Відповідь була: гроші уряд давно видав, вони на рахунках держказначейства, чому затримують – питання до очільника області В.Хоменка.  Отже, ще одна зустріч з владою продемонструвала (вкотре), що розлука в ній, нашій владі,  неминуча - прірва між вчорашніми союзниками все зростає – "наїжджав" народний депутат на Президента і його представників на місцях не на жарт. Чого варта лише одна його метафора (стиль колишнього журналіста відчувається!): "Усі собаки вгризаються в її тендітне тіло (мається на увазі Юлія Володимирівна – Н.Т.) і намагаються увірвати й собі кусок..."

Н.Теплова

Пошук по сайту
© 2007-2018 Бахмацька газета "Порадник"
При повному чи частковому використанні інформації, розміщеної на веб-сайті, посилання на poradnik.org.ua обов'язкове