Company Logo

Останні коментарі

  • А мені, як пішоходу, набридли ваші маневри посеред вокзалу, а щоб не чекати триклятий переїзд, пропоную ...

    Детальніше...

     
  • А де ж конкретні Факти???За Вами теж є "сліди"!

    Детальніше...

     
  • Поясню, чому не можна зловживати відносними величинами. Наприклад, у селі проживало 2000 осіб, і ...

    Детальніше...

     
  • Внесено всі запити.Так що не хвилюйтесь. В Укрзалізниці не хвилюються.Їм начхати на проблеми народу.

    Детальніше...

     
  • Таких марусь треба виставляти на показ з фотографією 18*24,щоб люди знали своїх "героїв".Про які ...

    Детальніше...


Радикали відповідають на юридичні питання

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Активні бахмачани продовжують звертатися до офісу Радикальної партії, розташованої по вул.Дружби, 4 (вхід зі сторони БТІ) з різними питаннями. На частину юридичних питань ми попросили відповісти начальника Бахмацького районного управління юстиції Валентину Іванівну Ткаченко.

- Чи має право банк знімати із зарплатної картки гроші на погашення кредиту?


Відповідь: Банк не має законного права стягувати кредитні борги з вашої заробітної картки, так як для цього потрібне відповідне рішення суду. В ст. 25 Закону України «Про оплату праці», зазначено, що забороняється будь-яким способом обмежувати працівника вільно розпоряджатися своєю заробітною платою, крім випадків, передбачених законодавством. А у разі настання безпідставного та незаконного стягнення банком коштів, рекомендую звернутися до даного банку з листом (з відміткою про вручення) про їх негайне повернення. Також у Вас є право звернутись до роботодавця з вимогою нараховувати заробітну плату на Ваш особистий рахунок в іншому банку .


- Як отримати спадщину у разі пропущення строків?


8 років тому помер дідусь. Його дружина досі не отримала у спадок будинок (пройшов термін). На момент смерті проживала з ним. Діти жили окремо. З чого почати? Куди іти в першу чергу?


Відповідь: Якщо дружина померлого є єдиним спадкоємцем дідуся і була зареєстрована на момент його смерті разом з ним (саме реєстрація місця проживання), то пропущення строків (6 місяців з моменту смерті) не є критичною обставиною для отримання будинку у спадок.


Законодавством визнається, що в такому випадку особа - спадкоємець, що проживала (була зареєстрована) разом із спадкодавцем на момент його смерті і протягом 6 місяців не заявила про відмовлення від спадщини є такою, що прийняла спадщину. Отже, зверніться (дружина померлого) до нотаріуса в межах адміністративно-територіального округу (місця смерті та місце знаходження будинку) із заявою про прийняття спадщини. Спадкова справа вже відкрита місцевим нотаріусом, бо закон вимагає відкривати спадкову справу в день смерті особи – спадкодавця. Навіть, якщо Ви звернетесь до іншого нотаріуса (якщо їх декілька в місцевості), то він Вас направить до того нотаріуса, у якого відкрита ця спадкова справа. (скоріше всього це буде місцевий районний державний нотаріус). Після вказаної заяви Ви пройдете всю процедуру отримання свідоцтва про право на спадщину дружиною померлого. Коли нотаріус буде дружині померлого видавати свідоцтво про право на спадщину, він зареєструє перехід прав на нерухоме майно в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, про що видасть дружині померлого витяг з реєстру, де буде зазначено нового власника будинку – дружину померлого. Кінець процедури.


Що стосується дітей померлого, то за законом вони повинні були б спадкувати майно разом із дружиною померлого у рівних частинах, але, якщо вони пропустили строки подання заяви про прийняття спадщини (6 місяців) і не проживали (були зареєстровані) разом із спадкодавцем на момент його смерті, то єдиний варіант їм включитися в процес розподілу спадщини – це в судовому порядку поновити строки подання такої заяви, вказавши поважні причини пропущення строку. В принципі – це складно, але можливо і має глузд, якщо між родичами існують суперечки щодо майна померлого.


В.І.Ткаченко, начальник Бахмацького
районного управління юстиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук по сайту




© 2007-2016 Бахмацька газета "Порадник". Розробка та супровід: 16500.com.ua
При повному чи частковому використанні інформації, розміщеної на веб-сайті, посилання на poradnik.org.ua обов'язкове