Company Logo

Останні коментарі

  • А мені, як пішоходу, набридли ваші маневри посеред вокзалу, а щоб не чекати триклятий переїзд, пропоную ...

    Детальніше...

     
  • А де ж конкретні Факти???За Вами теж є "сліди"!

    Детальніше...

     
  • Поясню, чому не можна зловживати відносними величинами. Наприклад, у селі проживало 2000 осіб, і ...

    Детальніше...

     
  • Внесено всі запити.Так що не хвилюйтесь. В Укрзалізниці не хвилюються.Їм начхати на проблеми народу.

    Детальніше...

     
  • Таких марусь треба виставляти на показ з фотографією 18*24,щоб люди знали своїх "героїв".Про які ...

    Детальніше...


Нарахування єдиного внеску на суму санаторних путівок

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Бахмацька ОДПІ звертає увагу, що у разі надання підприємствами безкоштовних санаторних путівок своїм працівникам, виникає об`єкт для нарахування єдиного соціального внеску.


 У відповідності до п. 3.1 Наказу Міндоходів України від 09.09.2013 р. № 455 «Про затвердження Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування», - єдиний внесок встановлюється у відсотках від суми нарахованої заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України «Про оплату праці». 


Згідно з пп.2.3.4 п.2.3 Інструкції  зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Держкомстату України від 13.01.04 №5 вартість путівок працівникам та членам їхніх сімей на лікування та відпочинок, екскурсії та суми компенсацій, видані замість путівок за рахунок коштів підпри-ємства, входять до фонду оплати праці у складі інших заохочувальних та компенсаційних виплат.


Таким чином, вартість путівки, що надається підприємством працівнику, є об’єктом для нарахування та утримання єдиного внеску.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук по сайту




© 2007-2018 Бахмацька газета "Порадник"
При повному чи частковому використанні інформації, розміщеної на веб-сайті, посилання на poradnik.org.ua обов'язкове